Safrane Klub Polska

Wolna strefa - Zima zaskoczyła nie tylko drogowców, mnie też :D

Goalkeper - 2008-03-20, 11:15
Temat postu: Zima zaskoczyła nie tylko drogowców, mnie też :D
Tak powitałem dzień jak szedłem do samochodu, a jak było u Was ?




Gość - 2008-03-20, 11:15

U mnie też zimno, gdzieś z 8 stopni na plusie i wiosna w pełni:-)
Gość - 2008-03-20, 11:15

Nom u mnie deszczyk sobie zamarzł i nie mogłem drzwi otworzyć Smile. Na szczęście odbyło się bez wyrwania uszczelki Smile.
Ps: Goalkeper, bardzo ładny kolorek Safi. To jest perła, czy zwykły metalik?

Goalkeper - 2008-03-24, 11:15

Paazik, trudno mi się ustosunkować co to za lakier jest. Jak przeczytałem Twoje pytanie zacząłem szukać info o lakierach i wychodzi na to, że byłby to coś z rodzaju akrylu jako bazy i wierzchniej warstwy lakieru bezbarwnego, a widać to dokładnie bo właśnie ten ostatni mi coś zaczął na masce odchodzić.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group