| |
Safrane Klub Polska
|
 |
Wolna strefa - Zima zaskoczyła nie tylko drogowców, mnie też :D
Goalkeper - 2008-03-20, 11:15 Temat postu: Zima zaskoczyła nie tylko drogowców, mnie też :D Tak powitałem dzień jak szedłem do samochodu, a jak było u Was ?
Gość - 2008-03-20, 11:15
U mnie też zimno, gdzieś z 8 stopni na plusie i wiosna w pełni:-)
Gość - 2008-03-20, 11:15
Nom u mnie deszczyk sobie zamarzł i nie mogłem drzwi otworzyć Smile. Na szczęście odbyło się bez wyrwania uszczelki Smile.
Ps: Goalkeper, bardzo ładny kolorek Safi. To jest perła, czy zwykły metalik?
Goalkeper - 2008-03-24, 11:15
Paazik, trudno mi się ustosunkować co to za lakier jest. Jak przeczytałem Twoje pytanie zacząłem szukać info o lakierach i wychodzi na to, że byłby to coś z rodzaju akrylu jako bazy i wierzchniej warstwy lakieru bezbarwnego, a widać to dokładnie bo właśnie ten ostatni mi coś zaczął na masce odchodzić.
|
|