Safrane Klub Polska

Wolna strefa - Euro 2008 - Mecz Polska : Niemcy

Goalkeper - 2008-06-06, 10:41
Temat postu: Euro 2008 - Mecz Polska : Niemcy
Jaki będzie Waszym zdaniem wynik niedzielnego pojedynku ?
Gość - 2008-06-06, 10:41

A w co będą grać?
Goalkeper - 2008-06-07, 10:42

RedHeaD, udajesz czy naprawdę nie wiesz ? W piłkę kopaną Wesoly
Gość - 2008-06-07, 10:42

2:1 obstawiłem.Ale stawiam na 2:0 Ok !
Gość - 2008-06-07, 10:42

Goalkeper napisał/a:
RedHeaD, udajesz czy naprawdę nie wiesz ? W piłkę kopaną :)


Udaję :hyhy: Po prostu się tym nie interesuje, ale mam nadzieje, że wygramy, więc zagłosuje!

Darek - 2008-06-07, 10:43

RedHead napisał/a:

Udaję :hyhy: Po prostu się tym nie interesuje


Uff a już myślałem, że coś mi dolega :)

arek - 2008-06-07, 10:43

RedHead napisał/a:
A w co będą grać?

Słuszne pytanie. Wynik pomiędzy kibicami na trybunie, czy zawodników na boisku ? :rotfl:

Gość - 2008-06-08, 10:44

RedHead napisał/a:
A w co będą grać?

na boisku w pilke nozna, a na trybunach pewnie w dwa ognie ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group