| |
Safrane Klub Polska
|
 |
Wolna strefa - Euro 2008 - Mecz Polska : Niemcy
Goalkeper - 2008-06-06, 10:41 Temat postu: Euro 2008 - Mecz Polska : Niemcy Jaki będzie Waszym zdaniem wynik niedzielnego pojedynku ?
Gość - 2008-06-06, 10:41
A w co będą grać?
Goalkeper - 2008-06-07, 10:42
RedHeaD, udajesz czy naprawdę nie wiesz ? W piłkę kopaną
Gość - 2008-06-07, 10:42
2:1 obstawiłem.Ale stawiam na 2:0 !
Gość - 2008-06-07, 10:42
| Goalkeper napisał/a: | RedHeaD, udajesz czy naprawdę nie wiesz ? W piłkę kopaną |
Udaję Po prostu się tym nie interesuje, ale mam nadzieje, że wygramy, więc zagłosuje!
Darek - 2008-06-07, 10:43
| RedHead napisał/a: |
Udaję Po prostu się tym nie interesuje |
Uff a już myślałem, że coś mi dolega
arek - 2008-06-07, 10:43
| RedHead napisał/a: | | A w co będą grać? |
Słuszne pytanie. Wynik pomiędzy kibicami na trybunie, czy zawodników na boisku ?
Gość - 2008-06-08, 10:44
| RedHead napisał/a: | | A w co będą grać? |
na boisku w pilke nozna, a na trybunach pewnie w dwa ognie
|
|