Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
orginal radio
Autor Wiadomość
JERONIMO 
Użytkownik

Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 22
Wysłany: 2008-07-09, 22:59    orginal radio

WITAM WSZYSTKICH!!! jak zapewne zauważyliście jestem tu nowy. tak samo jesten nowym właścicielem szafulca. Oczywiście mam kilka drobnych problemów z ta fura. Pierwsze co mnie wnerwia to niemożność używania oryginalnego radia przez kod, którego poprzedni właściciel mi nie dostarczył. Drugi problem to luz na fotelu kierowcy, którego nie mogę zlokalizować. Fotel buja się delikatnie do przodu i do tyłu co wnerwia mnie niemiłosiernie :zly: . Nie jest to luz na mocowaniu fotela do podłogi tylko gdzieś indziej tylko gdzie ? Moja wersja to RXE 99 roku 2,5l (fotele z elektryczna regulacją) PROSZĘ O JAKIEŚ RADY
 
 
Bieniu 
Starszy pisarz


Safrane ph: bd
Rocznik: bd
Pojemność: bd
Wersja wyposażenia: bd
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 247
Skąd: bd
Wysłany: 2008-07-09, 23:13    

co do radia to znajdź w gazecie ogłoszenie, jest masa magików którzy się takimi rzeczami zajmują jak odkodowaniami.Ewentualnie jakaś giełda samochodowa i możliwe że na miejscu zrobią, koszt ok 50 zł, co do fotela to czy podczas jazdy jest to odczuwalne? bo u mnie też się buja ale nie zauważam tego podczas jazdy...
 
 
JERONIMO 
Użytkownik

Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 22
Wysłany: 2008-07-09, 23:41    

No niestety daje się to odczuć ( luz ma około 2 cm na siedzisku więc na oparciu od hu...). A powracając do radia to czy robią takie "mądre" rzeczy w serwisie bo chyba mój automat domaga sie co najmniej przeglądu - mam nagle 5 biegów do przodu...
 
 
Goalkeper 
Nałogowiec
Kamikaze Boski Wiatr


Safrane ph: Była II
Rocznik: Była 09/97
Pojemność: Była 2.2 dT
Wersja wyposażenia: Była RXE
Typ pojazdu: B54G
Typ silnika: G8T740
Pomógł: 19 razy
Wiek: 42
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1569
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2008-07-10, 08:15    

JERONIMO ostatnio wymontowywałem zegary i przy okazji chciałem sprawdzić stan żaróweczek w podświetlaniu wyświetlacza od radia i na przewodach które do niego szły była przyklejona oryginalna metka renault z codem dostępowym do radia :) A najszybciej uzyskasz kod dzwoniąc do serwisu renault i podając numer fabryczny radia. Jak będzie uprzejmy to zrobi gratis :D A jak coś to poproszę ten numer radia, albo wszystkie jakie się na nim znajdują to przedzwonię do znajomka z serwisu i poproszę go o sprawdzenie code'u.
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia

http://bagaznikidoauta.pl/
 
 
 
Bieniu 
Starszy pisarz


Safrane ph: bd
Rocznik: bd
Pojemność: bd
Wersja wyposażenia: bd
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 247
Skąd: bd
Wysłany: 2008-07-10, 08:20    

Z automatem to do serwisu lub do mechanika który podepnie się pod komputer. Co do siedzenia to sprawdź czy prowadnice są przykręcone... bo u mnie jest luz ale tylko na oparciu (ok 2 cm na zagłówku). Nie wiem czy zdejmą Ci kod z radia w serwisie.
 
 
Goalkeper 
Nałogowiec
Kamikaze Boski Wiatr


Safrane ph: Była II
Rocznik: Była 09/97
Pojemność: Była 2.2 dT
Wersja wyposażenia: Była RXE
Typ pojazdu: B54G
Typ silnika: G8T740
Pomógł: 19 razy
Wiek: 42
Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1569
Skąd: Kalisz
Wysłany: 2008-07-10, 08:38    

Bieniu, spokojna twoja rozczochrana, raz mamie w lagunie chciałem wbić kod i kombinację przycisków przy pilocie zapomniałem i nie szło odblokować, więc sobie pomyślałem, że matka ma nie ten code co trzeba. Zadzwoniłem do ziomka z serwisu i po godzinie miałem powiedziany taki kod jaki miała matka :D
_________________
Gość, Ty i Renia i cały świat się zmienia

http://bagaznikidoauta.pl/
 
 
 
Bieniu 
Starszy pisarz


Safrane ph: bd
Rocznik: bd
Pojemność: bd
Wersja wyposażenia: bd
Dołączył: 08 Lut 2008
Posty: 247
Skąd: bd
Wysłany: 2008-07-10, 09:48    

No chyba że ma się znajomego w serwisie... Dobrze wiedzieć bo też mam małą sprawę ale to inny temat.
 
 
JERONIMO 
Użytkownik

Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 22
Wysłany: 2008-07-10, 19:19    

witam ponownie! kod podam tylko odzyskam auto które obecnie ujeżdża mój Gromowładny słońcu podobny szef. A że z oczywistych przyczyn spodobała mu się jazda to zrobi to dopiero jutro :( . Z góry jednak wielkie dziex !
 
 
JERONIMO 
Użytkownik

Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 22
Wysłany: 2008-07-10, 19:25    

co do wrednego fotela to czy sugerujesz że jest odkręcona któraś prowadnica od podłogi czy od fotela. Debilne to pytanie ale jak sami zapewnie wiecie nie takie "hop" jest dostać się tam, wiec po kiego grzyba mam sie natyrać po próżnicy... jest jeszcze 1 kwestia jesli bedzie koniecznosć wymontowania fotela to jak sie to ma do poduszki powietrzej??? nie wypie.... mi???
 
 
JERONIMO 
Użytkownik

Dołączył: 05 Lut 2009
Posty: 22
Wysłany: 2008-07-10, 20:27    

jeszcze 1 jedno skromne pytanko a propos zegarów. myślał któryś z szanownych waszmości o białych tarczach zegarów?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 16