Safrane Klub Polska Strona Główna
 FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum


Poprzedni temat «» Następny temat
Radio 2 din LCD
Autor Wiadomość
shreeek 
Starszy pisarz


Rocznik: 3232
Pojemność: 3232
Wersja wyposażenia: 3232
Wiek: 36
Dołączył: 08 Gru 2010
Posty: 292
Skąd: zabrze
Wysłany: 2011-01-02, 16:12    Radio 2 din LCD

Mam pytanko, zauwazylem ze w szafie ponizej radia mam rowniez szufkladke jakby. To jest zdejmowalne? Duzo rozkrecania?

Mam w poldomirze Radio w sumie 1 din, ale po rozlozeniu ekranu zajmuje wlasnie 2.. :) .
2 Czy bagaznik dobrze wytlumiony? Jest sens ladowania w bagaznik 400 Wat wzmacniacza? Czy nie bedzie tylko ump ump stlumione?

3 Da rade przerobic sterowanie przy kierownicy pod inne radia? Probowal ktos?
 
 
krzysiek 
Klubowicz


Safrane ph: phase 2
Rocznik: 1997
Pojemność: 2.5 20v
Wersja wyposażenia: bardzo dobra ;)
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U
Pomógł: 1 raz
Wiek: 39
Dołączył: 07 Lut 2010
Posty: 219
Skąd: LU
Wysłany: 2011-01-02, 17:27    

Po wyjęciu radia wyjmujesz tą ''szufladkę'' bez żadnego rozkręcania. Tylko niestety nie zamontujesz jej nad radiem, ewentualnie może z ph1 by tam podeszła ale radio jak najbardziej można zamontować ma dole.

Ciekaw jestem jaki to wzmak co ma 400W ;) i co nim napędzasz?
Ale ogólnie jak kiedyś jeszcze miałem sprzęcik grający to nie było jakichś większych problemów, jedynie drgające listwy na zewnątrz i tablica ale to bez problemu można opanować.
Co do sterowania to można kupić interfejs, na pewno pasuje pod niektóre clariony bo pawelsafrane miał kiedyś u siebie i śmigało jak należy. Jak poszukasz to na forum znajdziesz na pewno jakieś info o pilocie i podłączeniu go do nie fabrycznego radia.
 
 
 
Darek 
Nałogowiec

Safrane ph: phase II
Rocznik: 1998
Pojemność: 2.5 20v + LPG
Wersja wyposażenia: RXT
Typ pojazdu: B54F
Typ silnika: N7U
Pomógł: 6 razy
Wiek: 52
Dołączył: 03 Kwi 2008
Posty: 808
Skąd: Świnoujście
Wysłany: 2011-01-02, 17:35    

AD.1 Szufladka jak ją nazywasz jest oczywiście zdejmowalna. Trzeba wyjąć radio które trzyma się na dwóch zaczepach a potem samą szufladę. Do radia potrzebne są dwa cienkie śrubokręty które wsadzasz w dwa otwory po bokach przedniego panelu i rozpychasz je na boki. Szuflada "stoi" na dwóch nogach które są zarazem jej zatrzaskami trzeba ją dość mocno wysunąć do siebie (w stronę kabiny). Nie możesz jej przekrzywić bo natychmiast ułamiesz obie nogi. Z tyłu szuflada trzyma się tylko na gumowym kołku (amortyzatorze) który się wysunie ze swojego otworu jak pociągniesz szufladę. Otwór który pozostaje po szufladzie nie jest symetryczny, w dodatku na szufladzie "stoi" oryginalne radio.
AD2. Trudno powiedzieć jak dobrze jest wytłumiony bagażnik ale otwór na koło zapasowe na pewno nie wpływa dobrze na jakość dźwięku.
AD3. Można kupić przejściówkę na inne radia wiem że, jest coś takiego do Pioneera i Kenwooda ale często koszt takiego kabelka przekracza wartość średniej klasy radia.
_________________
Panie, daj mi siłę, do zaakceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
mądrość, abym dobrze ukrył ciała tych którzy mnie dzisiaj wkurzyli.
Ostatnio zmieniony przez Darek 2011-01-02, 17:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15